KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar, kopparstick 17409050

nr 1740 9050

Etsningar, kopparstick

14st, i mapp, oramade lösa blad. Signerad. Längd: 24-41cm. Höjd: 18-28cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 november 2025
kl 20:46:29

14/11 21:13:37 1      100 kr
17/11 16:53:38 2      Vinnande bud